Bezpieczne zakupy
Szyfrowane bezpieczne połączenie

Zwrot bez podania przyczyny

Wystawiamy Faktury VAT

Kostkarka natryskowa IM-30 CNE-HC
wyd. 30 kg/24 h | 230W
| szerokość | 398 mm |
| głębokość | 451 mm |
| wysokość | 695 mm |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 30 dni
Kostkarka natryskowa IM-45NE
wyd. 40 kg/24 h | 280W
| szerokość | 503 mm |
| głębokość | 456 mm |
| wysokość | 840 mm |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 30 dni
Kostkarka natryskowa IM-45WNE- chłodzenie wodne
wyd. 40 kg/24 h | 280W
| szerokość | 633 mm |
| głębokość | 511 mm |
| wysokość | 690 mm |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 30 dni
Kostkarka natryskowa IM-65NE-HC
wyd. 52 kg/24 h | 320W
| szerokość | 633 mm |
| głębokość | 506 mm |
| wysokość | 840 mm |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 30 dni
Kostkarka natryskowa IM-100NE-HC
wyd. 105 kg/24 h | 555W
| szerokość | 704 mm |
| głębokość | 506 mm |
| wysokość | 1200 mm |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 30 dni
Kostkarka natryskowa IM-240ANE-HC
wyd. 235 kg/24 h | 930W
| szerokość | 560 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 880 mm |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 30 dni
Kostkarka natryskowa IM-130ANE-HC
wyd. 125 kg/24 h | 635W
| szerokość | 560 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 880 mm |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 30 dni
Kostkarka natryskowa IM-100CNE-HC
wyd. 105 kg/24 h | 555W
| szerokość | 1004 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 700 mm |
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 30 dni
Kostkarka ślimakowa łuskowa/flake FM-120KE-HC
wyd. 125 kg/24 h
| szerokość | 640 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 800 mm |
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 30 dni

