Bezpieczne zakupy
Szyfrowane bezpieczne połączenie

Zwrot bez podania przyczyny

Wystawiamy Faktury VAT

Kostkarka natryskowa IM-30 CNE-HC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kostkarka natryskowa wyd. 30 kg/24 h | 230W
Profesjonalne urządzenie do wytwarzania kostek lodu. Obudowa ze stali nierdzewnej jest wytrzymała i higieniczna. Wyjmowany filtr powietrza pozwala na częste czyszczenie urządzenia, co znacząco wpłynie na żywotność urządzenia i zmniejszy koszty konserwacji. Zamknięty obieg wody zapewnia najwyższy stopień ochrony przed zanieczyszczeniami. Kostkarka posiada sterowanie elektroniczne, które ułatwia dostosowywanie parametrów do panujących warunków. Poliuretanowa izolacja pozwala zachować jakość i konsystencję wytwarzanych kostek, co redukuję liczbę cyklów produkcyjnych. Zdejmowane uszczelnienie na drzwiach pomaga zapobiegać wnikaniu ciepła i nieczystości do środka zbiornika, jednocześnie ułatwiając konserwację i czyszczenie urządzenia.
Parametry:
| szerokość | 398 mm |
| głębokość | 451 mm |
| wysokość | 695 mm |
| materiał | stal nierdzewna |
| napięcie | 220-240 V |
| moc | 230 W |
| wydajność | 30 kg/24 h |
| zasobnik | tak |
| pojemność zasobnika | 11,5 kg |
| rozmiar kostki lodu | 28 x 28 x 32 H mm |
| kształt kostki lodu | kostka |
| przyłącze wody | tak |
| waga | 34 kg |
| produkcja / cykl pracy | 18 kostek lodu |
| chłodzenie | powietrzem |
| czynnik chłodniczy | R-290 |


