Bezpieczne zakupy
Szyfrowane bezpieczne połączenie

Zwrot bez podania przyczyny

Wystawiamy Faktury VAT

Kostkarka ślimakowa łuskowa/flake FM-120KE-HC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kostkarka ślimakowa wyd. 125 kg/24 h
Profesjonalne urządzenie do wytwarzania kruszonego lodu lub w postaci płatków. Obudowa ze stali nierdzewnej jest wytrzymała i higieniczna. Wyjmowany filtr powietrza pozwala na częste czyszczenie urządzenia, co znacząco wpłynie na żywotność urządzenia i zmniejszy koszty konserwacji. Zamknięty obieg wody zapewnia najwyższy stopień ochrony przed zanieczyszczeniami. Kostkarka posiada sterowanie elektroniczne, które ułatwia dostosowywanie parametrów do panujących warunków. Poliuretanowa izolacja pozwala zachować jakość i konsystencję wytwarzanego lodu. Dzięki budowie ślimakowej lód wytwarzany jest w sposób ciągły bez przerw jak w przypadku kostkarek natryskowych.
Parametry:
| szerokość | 640 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 800 mm |
| materiał | stal nierdzewna |
| napięcie | 220-240 V |
| moc | 350 W |
| wydajność | 125 kg/24 h |
| zasobnik | tak |
| rozmiar kostki lodu | drobny |
| kształt kostki lodu | płatki |
| przyłącze wody | tak |
| waga | 66 kg |
| produkcja / cykl pracy | ciągły |
| chłodzenie | powietrzem |
| czynnik chłodniczy | R-290 |


