BEERMATIC DUAL TAP - automatyczny nalewak do piwa / wina

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do uzgodnienia
Cena: 31 499,00 zł 31499.00
Cena netto: 25 608,94 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hoshizaki
Kod produktu: DBF-AS65WE-EU
Pin It

Opis

HOSHIZAKI BEERMATIC DUAL TAP to w pełni automatyczny dozownik piwa beczkowego z mechanizmem piankowym.

W tej konfiguracji ten model ma dwa oddzielne obwody.

Pozwala to na jednoczesne podawanie dwóch różnych gatunków piwa.

Dzięki sterowaniu porcjowaniem bez użycia rąk, za naciśnięciem jednego przycisku można podać wstępnie ustawioną ilość schłodzonego piwa z beczki  oraz dozować piankę.

Fantastyczna maszyna do dyskotek, kawiarni, restauracji, pubów, barów Ze względu na kompaktowe rozmiary również idealnie nadaje się do cateringu , np.  ogródków piwnych, do obsługi wielkich imprez itp.

 Precyzyjne porcjowanie: stosunek piany do piwa można dostosować do różnych rodzajów piwa lub do lokalnych preferencji i wymagań. Automatyczna jednostka przechylająca jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi rozmiarami szklanek (średnica wewnętrzna 50 mm lub więcej i średnica zewnętrzna 105 mm lub mniej).

 Doskonały smak i temperatura: wewnętrzny system chłodzenia chłodzi piwo, gdy przechodzi z beczki przez maszynę. Oznacza to, że piwo z beczki można podawać prosto z beczek bez konieczności ich schładzania czy też podłączania zewnętrznych chłodziarek przepływowych.

 Kontrola kosztów i odpadów: najpierw nalewane jest piwo, a następnie piana wylewana z osobnego dziobka. Kontrola porcji może być bardzo dokładna, bez rozlewania piwa lub piany. BeerMatic oszczędza do 8 półlitrowych piw na 30-litrową beczkę i jest doskonałym narzędziem do zarządzania kosztami i odpadami. Dodatkowo licznik porcji pokazuje  liczbę podanych porcji.

 Higiena i bezpieczeństwo.  Miejsce pracy pozostaje zawsze czyste ponieważ sposób nalewania całkowicie zapobiega rozlewaniu.  Konstrukcja dozownika z przedziałami ma na celu zapobieganie zanieczyszczeniu. Czyszczenie dystrybutora piwa to proces  szybki i łatwy.

 Idealne dopasowanie. Dzięki kompaktowej konstrukcji i niewielkim rozmiarom dozownik nablatowy pasuje do wielu miejsc. Można go również łatwo transportować i instalować na imprezy , czyli używać do zewnętrznego cateringu.

Dane techniczne:

Model z podwójnym kranem z 2 niezależnymi obwodami piwa (do podłączenia 2 beczek piwa)

Układ chłodzenia: wewnętrzny, chłodzony powietrzem

Szybkość dozowania: ok. 34 - 49 ml / s (przy ciśnieniu : 2,0 - 3,5 bar)

Wielość dozowania: 65 litrów po wstępnym schłodzeniu (30 ° C => 8 ° C / 4 godziny)

 10,2 litra po 45 minutach regeneracji

Wymagany zakres temperatury otoczenia:   5/32 ℃

Przestrzeń montażowa: 460 szer.  x 724 głeb. mm

Wykonanie: : pokrywa: tworzywo ABS / obudowa:  stal lakierowana

Czynnik chłodniczy: R134a – pojemność: 175 gr.

Zużycie energii elektrycznej 24 godziny: 285 W (współczynnik mocy 74%)

Oznakowanie CE: Tak

Masa własna:    50 kg

Wymiary: 

Szerokość           367 mm

Głębokość          674 mm

Wysokość           764 mm

Podłączenie elektryczne: 230V, pobór mocy: 285,00 W

STALE WYSOKIEJ JAKOŚCI PIWO

Stosunek piwa do piany można dostosować do różnych rodzajów piwa lub do lokalnych preferencji. System ma wydajność: 65 litrów, co oznacza, że można nalać jedną po drugiej 130 schłodzonych szklanek piwa (0,5 l)

BEERMATIC to świetne narzędzie do kontroli kosztów. Porcje można ustawić bardzo precyzyjnie, bez rozlewania piwa i / lub piany. Szacuje się, że odpady przy klasycznym nalewaniu z kranu mogą wynosić  nawet 20% na baryłkę. Wewnętrzny system chłodzenia umożliwia przechowywanie KEG-ów  w temperaturze otoczenia, oszczędzając koszty energii i dodatkowe koszty dla chłodni lub lodówki.

HIGIENA I BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCI

Higiena i bezpieczeństwo.  Miejsce pracy pozostaje zawsze czyste ponieważ sposób nalewania całkowicie zapobiega rozlewaniu.  Konstrukcja dozownika z przedziałami ma na celu zapobieganie zanieczyszczeniu. Czyszczenie dystrybutora piwa to proces  szybki i łatwy.

ELASTYCZNOŚĆ OPERACYJNA

Podwójny nalewak zapewnia dużą elastyczność i umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch oddzielnych KEG-ów  z różnymi rodzajami piwa. Automatyczna jednostka przechylająca jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi rozmiarami szklanek (średnica wewnętrzna 50 mm lub więcej i średnica zewnętrzna 105 mm lub mniej).

Czy jesteś zainteresowany tym urządzeniem?

Zapytaj nas o spersonalizowaną ofertę dla twojej działalności. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl